Konsultantai

SJ Solutions™

LT EN RU

Konsultantai

Saulius Jovaišas

Saulius Jovaišas, valdymo konsultantas, personalo ekspertas
  • Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas.
  • Daugiametė sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse (M-1, CV-Online LT, Kas yra kas Lietuvoje, SJ Solutions, Veiklos valdymo sprendimai ir kt).
  • Veda mokymus ir seminarus personalo bei verslo valdymo kompetencijų ugdymo, klientų aptarnavimo temomis.
  • Individualiai konsultuoja įmonių vadovus.
  • Projekto „Boso valanda“ autorius.
  • Knygų „Ieškai darbo?“ ir „Boso valanda“ bendraautorius.
  • Vieša informacija: Saulius Jovaišas, GooglePlus Saulius Jovaišas, LinkedIn

Manęs paprašė parašyt savo biografiją tinklapiui. Ką tu žmogau gali parašyt tinklapiui apie save...? Parašyt apie tai, kad savo karjeros kelyje visada ėmiausi projektų kaip savo? Ir taip išmokau ownership‘o, ko mokau dabar kitus? Na taip.

Parašyt, kad klydau? Kaip tai? Va taip tai.. Klydau. Ir daug kartų. Ir toli gražu ne visada iš to pasimokiau. O iš to ko pasimokiau, dabar ir mokau? Būtent. Ir mokydamas mokausi.

Miniu mokymąsį ir mokymą, nors is tikrųjų nesu joks mokytojas. Netikiu tuo, kad galima suaugusį žmogų išmokyt kažko, ko jis nežinotų. Esu gerokai labiau pagalbininkas.

Bandau pabėgti nuo konsultanto ir coacher’io etikečių. Na nepatinka man jos. Suprantu, kad aplinka įpareigoja, bet netikiu, kad jos įpareigojimas yra privalomas. Tad vis dažniau pasirenku būti partneriu. Žinau partnerystės vertę.

Manau, kad priklausau kartai, kuri išmoko viską daryti pati. Ir stipriai mokosi prisiimti už tai atsakomybę. Gal dėl to ta atsakomybės sąvoka tokia svarbi. Gal dėl to suvokiu, kad auga tik tas žmogus, kuris prisiima atsakomybę. O kitas - neauga. Deja...

Tikiu, kad pridėtinę vertę galima sukurti tik apsisprendus ją sukurti ir prisiimant už tai atsakomybę. Kaip už sėkmę taip ir už nesėkmę.

Taip pat tikiu, kad sėkmei reikia dviejų... Gal trijų... Gal keturių... Gal tiesiog – komandos.

Žinau, kad klaidos moko. Žymiai geriau nei kiti žmonės, ar aplinkybės. Tuo jos, klaidos, ir žavios. Dėl to antrą tostą visada keliu už klaidas. O pirmą?

Pirmą – visada už apsisprendimą. Už apsisprendimą veikti, keisti, įgyvendinti, sukurti, nugalėti.

Čia ir matau savo misiją: būti partneriu apsisprendžiant veikti. Todėl ir sakau: LET‘S MAKE IT!

Saulius Jovaišas